קובי ייטב

קובי ייטב – הוא הבעלים ומקים חברת קובי ייטב – הנדסה אזרחית, ניהול ופיקוח בע"מ. הוא מהנדס עם ניסיון רב של אלפי יחידות דיור, שפיתח לעצמו אסטרטגיית עבודה מהמתקדמות בתחום, עד לקבלת התוצאה המיטבית עבור הלקוח. החברה שמה דגש רב על עבודה בשקיפות מלאה מול הלקוח, תוך מתן שירות אישי ועמידה בזמנים.

לאורך שנות עבודתו קובי דאג להתעדכן בכל החידושים בתחום ההנדסה האזרחית, והינו רשום בפנקס המהנדסים, וכן חבר בהסתדרות המהנדסים ואיגוד המהנדסים,
במסגרת עבודתו כמהנדס אזרחי הוא ניהל פרויקטים במרכז הבינוי בצה"ל, וכן עסק כמהנדס ביצוע ליזמים בירושלים וסביבתה. בין התפקידים השונים שמילא לאורך השנים הוא שימש כמהנדס אזרחי במשרד ניהול הפרוייקטים "אהוד תייר ניהול והנדסה".

עם השנים, הניסיון והידע שצבר, הוא פנה לדרך עצמאית והקים את "קובי ייטב הנדסה אזרחית – ניהול ופיקוח בע"מ" – שעוסקת בניהול פרוייקטים, בעיקר בתחום המגורים ( בין היתר פרויקטים של מחיר מטרה / מחיר משתכן , פינוי בינוי), תעסוקה ומסחר.

קובי חרט על דגלו את מתן השירות האישי, המקצועי ונכון לכל לקוח, תוך ליווי מתחילת התהליך ועד לסופו, בשקיפות מלאה מול הלקוחות, ועמידה ביעדים שנקבעו מראש בזמנים הטובים ביותר.

image
לוגו

נופר שובל

חיהעבכסגכבה

לוגו

אור ייטב

לוגו

הילה פרי-טל

לוגו

אסתר קריספין

לוגו

איתמר שניאור

לוגו

ארקדי ליס

לוגו

רפאל וינטר

לוגו

איציק עליס

לוגו

אורי וייסרוז

לוגו

אבי מזרחי

לוגו

אהרון דיסין

לוגו

אליעזר קליין

לוגו

דוד סולומון

לוגו

יעקב קרול

לוגו

מוטי קודרתי

לוגו

מיכאל כהן

לוגו

משה אהרון הולץ

לוגו

נחום וולר

לוגו

שלמה זרביב

לוגו

הכירו את הצוות

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support